Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Fields
el: Πεδία

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: - All -
el: - Όλα -
