Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Views
es: Vistas

en: Fields
es: Campos

en: Replace
es: Reemplazar

en: Case Sensitive
es: Sensible a mayúsculas y minúsculas

en: Advanced Options
es: Opciones avanzadas

en: Properties
es: Propiedades

en: - All -
es: - Todo -

en: Fields for @bundle_key @label
es: Campos para @bundle_key @label

en: Display values
es: Mostrar valores

en: Select which values the action form should present to the user.
es: Seleccione cuales valores deben presentarse al usuario en el formulario de acciones.
