Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Views
fa: نماها

en: Fields
fa: فیلدها

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: - All -
fa: - همه -
