Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Views
fi: Näkymät

en: Fields
fi: Kentät

en: Replace
fi: Korvaa

en: Advanced Options
fi: Laajennetut vaihtoehdot

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Fields for @bundle_key @label
fi: Kentät paketille @bundle_key @label

en: Display values
fi: Näytettävät arvot

en: Select which values the action form should present to the user.
fi: Valitse, mitkä arvot toimintolomakkeen tulisi näyttää käyttäjälle.
