Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Views
gl: Vistas

en: Fields
gl: Campos

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Properties
gl: Propiedades

en: - All -
gl: - Todo -
