Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Views
hu: Nézetek

en: Fields
hu: Mezők

en: Replace
hu: Helyettesít

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: - All -
hu: – Mind –
