Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Views
id: View

en: Fields
id: Bidang isian

en: Replace
id: Tiban

en: Properties
id: Properti

en: - All -
id: - Semua -
