Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Views
it: Viste

en: Fields
it: Campi

en: Replace
it: Sostituzione

en: Advanced Options
it: Opzioni avanzate

en: Properties
it: Proprietà

en: - All -
it: - Tutto -
