Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Views
lv: Skati

en: Fields
lv: Lauki

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Properties
lv: Īpašības

en: - All -
lv: - Visi -
