Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Fields
pt: Campos

en: Replace
pt: Substituir

en: Case Sensitive
pt: Diferencia maiúsculas de minúsculas

en: Advanced Options
pt: Opções avançadas

en: Properties
pt: Propriedades

en: - All -
pt: - Todos -
