Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Properties
ro: Proprietăți

en: - All -
ro: - Toate -
