Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Views
sv: Vyer

en: Fields
sv: Fält

en: Replace
sv: Ersätt

en: Case Sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: Advanced Options
sv: Utökade alternativ

en: Properties
sv: Egenskaper

en: - All -
sv: - Alla -
