Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Views
uk: Види

en: Fields
uk: Поля

en: Search and Replace
uk: Пошук і заміна

en: Replace
uk: Замінити

en: Case Sensitive
uk: Враховувати регістр

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Properties
uk: Властивості

en: - All -
uk: - Усе -

en: Fields for @bundle_key @label
uk: Поля @bundle_key @label

en: Exact Match
uk: Точний збіг
