Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Views
az: Görünüşlər

en: Fields
az: Sahələr

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: - All -
az: - Hamısı -
