Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: - All -
bo: - ཡོངས-
