Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Fields
ca: Camps

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: Properties
ca: Propietats

en: - All -
ca: - Tot -
