Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Views
et: Vaated

en: Fields
et: Väljad

en: Replace
et: Asenda

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Properties
et: Omadused

en: - All -
et: - Kõik -
