Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Views
he: היבטים

en: Fields
he: שדות

en: Replace
he: החלפה

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: Properties
he: מאפיינים

en: - All -
he: - הכל -
