Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Views
ja: ビュー

en: Fields
ja: フィールド

en: Replace
ja: 置換

en: Advanced Options
ja: 詳細オプション

en: Properties
ja: プロパティー

en: - All -
ja: - 全て -

en: Fields for @bundle_key @label
ja: @bundle_key @label のフィールド
