Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Views
oc: Vistas

en: Fields
oc: Camps

en: Advanced Options
oc: Opcions avançadas

en: Properties
oc: Proprietats

en: - All -
oc: - Tot -

en: Fields for @bundle_key @label
oc: Camps de @bundle_key @label

en: Display values
oc: Afichar las valors

en: Select which values the action form should present to the user.
oc: Seleccionar quelles valors lo formulari d'accion deu presentar a l'utilizaire.
