Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Views
ru: Представление

en: Fields
ru: Поля

en: Replace
ru: Заменить

en: Advanced Options
ru: Дополнительные параметры

en: Properties
ru: Свойства

en: - All -
ru: - Все -
