Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Fields
sk: Polia

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: - All -
sk: - Všetky -
