Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Fields
cs: Pole

en: Replace
cs: Nahradit

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: - All -
cs: - Vše -
