Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Search
da: Søg

en: Fields
da: Felter

en: Replace
da: Erstat

en: Advanced Options
da: Avancerede indstillinger

en: Properties
da: Egenskaber

en: - All -
da: - Alle -
