Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Views
eu: Bistak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Advanced Options
eu: Aukera aurreratuak

en: - All -
eu: - Dena -
