Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Views
fr: Vues

en: Fields
fr: Champs

en: Replace
fr: Remplacer

en: Case Sensitive
fr: Sensible à la casse

en: Advanced Options
fr: Options avancées

en: Regular Expression
fr: Expression régulière

en: Properties
fr: Propriétés

en: - All -
fr: - Tout -

en: Fields for @bundle_key @label
fr: Champs de @bundle_key @label

en: Display values
fr: Afficher les valeurs

en: Select which values the action form should present to the user.
fr: Sélectionner quelles valeurs le formulaire d'action doit présenter à l'utilisateur.
