Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Replace
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: Advanced Options
kn: ಪ್ರೌಢ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Regular Expression
kn: ರೆಗ್ಯುಲರ್ ಎಕ್ಸ್‍ಪ್ರೆಶನ್

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
