Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: Advanced Options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ် ပြင်ဆင်ရန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
