Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Views
nl: Overzichten

en: Fields
nl: Velden

en: Replace
nl: Vervangen

en: Case Sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: - All -
nl: - Alle -

en: Fields for @bundle_key @label
nl: Velden voor @bundle_key @label
