Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Views
pl: Widoki

en: Fields
pl: Pola

en: Replace
pl: Zamień

en: Case Sensitive
pl: Wrażliwe na wielkość znaków

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Properties
pl: Właściwości

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Fields for @bundle_key @label
pl: Pola dla @bundle_key @label

en: Display values
pl: Wyświetl wartości

en: Select which values the action form should present to the user.
pl: Wybierz, które wartości powinny być wyświetlane użytkownikowi w formularzu akcji.
