Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Fields
pt: Campos

en: Replace
pt: Substituir

en: Advanced Options
pt: Opções Avançadas

en: Properties
pt: Propriedades

en: - All -
pt: - Todos -

en: Fields for @bundle_key @label
pt: Campos de @bundle_key @label

en: Display values
pt: Mostrar valores

en: Select which values the action form should present to the user.
pt: Selecione quais valores o formulário de ações deve apresentar ao usuário.
