Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Views
tr: Görünümler

en: Fields
tr: Alanlar

en: Replace
tr: Değiştir

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: Properties
tr: Özellikler

en: - All -
tr: - Tümü -
