Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Fields
vi: Các trường

en: Replace
vi: Thay thế

en: Case Sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa/thường

en: Advanced Options
vi: Các tùy chọn cao cấp

en: Use regular expressions
vi: Dùng các biểu thức chính quy.

en: Regular Expression
vi: Biểu thức chính quy

en: Properties
vi: Thuộc tính

en: - All -
vi: - Tất cả -
