vBulletin (and Photopost) to Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Attachment
bs: Prilog

en: Database type
bs: Vrsta baze podataka

en: Details
bs: Detalji

en: Table prefix
bs: Prefiks tabele

en: Database username
bs: Korisničko ime za bazu podataka

en: Database password
bs: Lozinka za bazu podataka

en: Database name
bs: Naziv baze podataka

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
