vBulletin (and Photopost) to Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Database type
ca: Tipus de base de dades

en: Details
ca: Detalls

en: Table prefix
ca: Prefix de les taules

en: Database username
ca: Nom d'usuari de la base de dades

en: Database password
ca: Clau de pas de la base de dades

en: Database name
ca: Nom de la base de dades

en: Database host
ca: Ordinador central de la base de dades

en: Database port
ca: Port de la base de dades

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
ca: Aquestes opcions només són necessàries per a alguns llocs web. Si no esteu segur del que heu d'introduir-hi, deixeu-ho amb les opcions per defecte o consulteu-ho amb el vostre proveïdor d'allotjament.

en: Database port must be a number.
ca: El port de la base de dades ha de ser un nombre.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
