vBulletin to Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Database type
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་དབྱེ་བ་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Table prefix
dz: ཐིག་ཁྲམ་གྱི་སྔོན་ཚིག་

en: Database username
dz: གནས་་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་

en: Database password
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་ཆོག་ཡིག་

en: Database name
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་

en: Database host
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་ཧོསཊི་

en: Database port
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་འདྲེན་ལམ་

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
dz: གདམ་ཁ་དེ་ཚུ་  ས་ཁོངས་ལ་ལོ་ཅིག་གི་དོན་ལུ་རྐྱངམ་ཅིག་ཉེར་མཁོ་ཡོདཔ་ཨིན།  ནཱ་ལུ་ག་ཅི་ཐོ་བཀོད་འབད་ནི་ཨིན་ན་གི་སྐོར་ལས་  ཁྱོད་ངེས་བདེན་མེད་པ་ཅིན་  སྔོན་སྒྲིག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་བཞག་ནི་དང་  ཡང་ན་  ཁྱོད་རའི་ཧོསཊི་ཊིང་བྱིན་མི་དང་ཅིག་ཁར་ཞིབ་དཔྱད་འབད།

en: Database port must be a number.
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་འདྲེན་ལམ་འདི་ཨང་གྲངས་དགོཔ་ཨིན།
