vBulletin to Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Attachment
gl: Anexo

en: Database type
gl: Tipo de base de datos

en: Details
gl: Detalles

en: Table prefix
gl: Prefixo da táboa

en: Database username
gl: Nome de usuario da base de datos

en: Database password
gl: Contrasinal da base de datos

en: Database name
gl: Nome da base de datos

en: Database host
gl: Anfitrion da base de datos

en: Database port
gl: Porto da base de datos

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
gl: Estas opcións só son necesarias para algúns sitios. Se non está seguro de qué debe escribir aquí, deixe as opcións predefinidas ou consulte co seu provedor de aloxamiento.

en: Database port must be a number.
gl: O porto da base de datos debe ser un número.
