vBulletin to Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Database type
lt: Duomenų bazės tipas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Table prefix
lt: Lentelių priešdėlis

en: Database username
lt: Duomenų bazės vartotojo vardas

en: Database password
lt: Duomenų bazės slaptažodis

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Database host
lt: Duomenų bazių serveris

en: Database port
lt: Duomenų bazės šliuzas

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
lt: Šie nustatymai reikalingi tik kai kurioms svetainėms. Jeigu tiksliai nežinote, ką čia reikia parašyti, palikite esančius nustatymus arba paklauskite jūsų hostingo tiekėjo.

en: Database port must be a number.
lt: Duomenų bazės prievadas turi būti skaičius.
