vBulletin to Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Attachment
se: Mielddus

en: Database type
se: Diehtovuođđu sladja

en: Database username
se: Diehtovuođu geavahannamma

en: Database password
se: Diehtovuođu beassansátni

en: Database name
se: Diehtovuođđu namma

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
se: Dát válljenfalaldagat darbbašuvvojit dušše muhtton siidduin. Jus it dieđe maid galggat čállit dása, guođe nu mo lei dahje jeara dain geat eaiggáduššet servera.
