vBulletin (and Photopost) to Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Attachment
tr: Ek

en: Database type
tr: Veritabanı türü

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Table prefix
tr: Tablo ön eki

en: Database username
tr: Veritabanı kullanıcı adı

en: Database password
tr: Veri tabanı parolası

en: Database name
tr: Veritabanı adı

en: Database host
tr: Veritabanı sunucusu

en: Database port
tr: Veritabanı port numarası

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
tr: Bu seçenekler sadece bazı siteler için gereklidir. Eğer bu bölümde ne gireceğinizi bilmiyorsanız, öntanımlı ayarları olduğu gibi bırakın ya da barındırma hizmetinizi aldığınız yere sorun.

en: Database port must be a number.
tr: Veritabanı portu bir sayı olmalıdır.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
