vBulletin (and Photopost) to Drupal (7.x-1.0) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Database type
ky: Маалыматтар базасынын түрү

en: Table prefix
ky: Жадыбал префикси

en: Database username
ky: Маалымат базасынын колдонуучу аты

en: Database password
ky: Маалымат базасынын сырсөзү

en: Database name
ky: Маалыматтар базасынын аталышы

en: Database host
ky: Маалымат базасынын хосту

en: Database port
ky: Маалымат базасынын порту

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
ky: Бул ылгоолор кээ бир сайттар үчүн гана керектүү. Эгерде бул жерге эмне киргизээрди так билбесеңиз, демейки тескөөлөрдү калтырыңыз же хостинг камсыздоочуңуздан билип көрүңүз.
