vBulletin (and Photopost) to Drupal (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Database type
mn: Өгөгдлийн сангийн төрөл

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Table prefix
mn: Хүснэгтийн угтвар

en: Database username
mn: Өгөгдлийн сангийн хэрэглэгчийн нэр

en: Database password
mn: Өгөгдлийн сангийн нууц үг

en: Database name
mn: Өгөгдлийн сангийн нэр

en: Database host
mn: Өгөгдлийн сангийн толгой компьютер

en: Database port
mn: Өгөгдлийн сангийн порт

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
mn: Эдгээр сонголтууд нь зөвхөн зарим сайтуудад л шаардлагатай. Хэрэв та энд юу оруулахаа мэдэхгүй байвал анхны тохиргоог орхих эсвэл байршуулах нийлүүлэгчтэйгээ шалгана уу.

en: Database port must be a number.
mn: Өгөгдлийн сангийн порт нь тоо байх ёстой.
