vBulletin (and Photopost) to Drupal (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Database type
mr: डेटाबेसचा प्रकार

en: Database username
mr: Database सदस्यनाम

en: Database password
mr: Database संकेताक्षर

en: Database name
mr: डेटाबेसचे नाव

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा
