vBulletin (and Photopost) to Drupal (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Database type
sq: Lloji i bazës së të dhënave

en: Details
sq: Hollësi

en: Table prefix
sq: Prefiksi i tabelave

en: Database username
sq: Përdoruesi i bazës së të dhënave

en: Database password
sq: Fjalëkalimi për databazën

en: Database name
sq: Emri i bazës së të dhënave

en: Database host
sq: Hosti i bazës së të dhënave

en: Database port
sq: Porti i bazës së të dhënave

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
sq: Këto opsione janë të nevojshme vetëm për disa sajte. Nëse ju nuk jeni i sigurt se çfarë duhet të shkruani këtu, lini parametrat  e parazgjedhur ose kontrolloni me ofruesin tuaj të hostimit.

en: Database port must be a number.
sq: Porti i bazës së të dhënave duhet të jetë një numër.
