vBulletin (and Photopost) to Drupal (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: Database type
bn: ডাটাবেজের ধরণ

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Table prefix
bn: টেবিল উপসর্গ

en: Database username
bn: ডাটাবেস ইউজারনেম

en: Database password
bn: ডাটাবেজের পাসওয়ার্ড

en: Database name
bn: ডাটাবেজের নাম

en: Database host
bn: ডাটাবেজের হোস্ট

en: Database port
bn: ডাটাবেজ পোর্ট

en: Save and continue
bn: সংরক্ষণ করে এগিয়ে যাও
