vBulletin (and Photopost) to Drupal (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Database type
hu: Adatbázis típusa

en: Details
hu: Részletek

en: Table prefix
hu: Táblanevek előtagja

en: Database username
hu: Adatbázis-felhasználó neve

en: Database password
hu: Adatbázis-felhasználó jelszava

en: Database name
hu: Adatbázis neve

en: Database host
hu: Adatbázis kiszolgáló

en: Database port
hu: Adatbázis port

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
hu: Ezek a beállítások csak bizonyos webhelyeken lehetnek érdekesek. Kétség esetén alapértelmezésen érdemes hagyni vagy a tárhelyszolgáltatóval kell egyeztetni a megadandó értékekről.

en: Database port must be a number.
hu: Az adatbázis port értékének számnak kell lennie.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Importing blogs (part one of twelve).
hu: Blogok importálása (első rész a tizenkettőből).

en: Importing blogs (part two of twelve).
hu: Blogok importálása (második rész a tizenkettőből).

en: Importing blogs (part three of twelve).
hu: Blogok importálása (harmadik rész a tizenkettőből).

en: Importing blogs (part four of twelve).
hu: Blogok importálása (negyedik rész a tizenkettőből).

en: Importing blogs (part five of twelve).
hu: Blogok importálása (ötödik rész a tizenkettőből).

en: Importing blogs (part six of twelve).
hu: Blogok importálása (hatodik rész a tizenkettőből).

en: Importing blogs (part seven of twelve).
hu: Blogok importálása (hetedik rész a tizenkettőből).

en: Importing blogs (part eight of twelve).
hu: Blogok importálása (nyolcadik rész a tizenkettőből).

en: Importing blogs (part nine of twelve).
hu: Blogok importálása (kilencedik rész a tizenkettőből).

en: Importing blogs (part ten of twelve)
hu: Blogok importálása (tizedik rész a tizenkettőből).

en: Importing blogs (part ten of twelve).
hu: Blogok importálása (tizedik rész a tizenkettőből).

en: Importing blogs (part eleven of twelve).
hu: Blogok importálása (tizenegyedik rész a tizenkettőből).

en: Importing blogs (part twelve of twelve).
hu: Blogok importálása (tizenkettedik rész a tizenkettőből).
