vBulletin (and Photopost) to Drupal (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Database type
ka: მონაცემთა ბაზის ტიპი

en: Details
ka: დეტალები

en: Table prefix
ka: ცხრილის პრეფიქსი

en: Database username
ka: მონაცემთა ბაზის მომხმარებლი

en: Database password
ka: მონაცემთა ბაზის პაროლი

en: Database name
ka: მონაცემთა ბაზის სახელი

en: Database host
ka: მონაცემთა ბაზის სერვერი

en: Database port
ka: მონაცემთა ბაზის პორტი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
ka: ეს ოფციები მხოლოდ ზოგიერთი საიტისთვის არის აუცილებელი. თუ ზუსტად არ იცით, აქ რა უნდა მიუთითოთ, დატოვეთ სტანდარტული პარამეტრები ან გადაამოწმეთ თქვენს პროვაიდერთან.

en: Database port must be a number.
ka: მონაცემთა ბაზის პორტი უნდა იყოს რიცხვი .
