vBulletin (and Photopost) to Drupal (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Database type
km: ប្រភេទ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Table prefix
km: បុព្វបទ​តារាង

en: Database username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Database password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Database name
km: ឈ្មោះ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Database host
km: ម៉ាស៊ីន​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Database port
km: ច្រក​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
km: ជម្រើស​ទាំង​នេះ​ចាំបាច់​តែ​សម្រាប់​តំបន់​បណ្ដាញ​មួយ​ចំនួន​តែ​ប៉ុណ្ណោះ ។ ប្រសិន​បើ​អ្នក​មិន​ប្រាកដ ថា​ត្រូវ​បញ្ចូល​អ្វី​នៅ​ទីនេះ សូម​ទុក​ការ​កំណត់​លំនាំដើម​ដដែល ឬ​ពិនិត្យ​មើល​ក្រុមហ៊ុន​ផ្ដល់​សេវា​ការ​បង្ហោះ​របស់​អ្នក ។

en: Database port must be a number.
km: ច្រក​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ត្រូវ​តែ​ជា​លេខ ។
