vBulletin (and Photopost) to Drupal (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Database type
oc: Tipe de basa de donadas

en: Details
oc: Detalhs

en: Table prefix
oc: Prefix de la taula

en: Database username
oc: Nom d'utilizaire de la basa de donadas

en: Database password
oc: Senhal de la basa de donadas

en: Database name
oc: Nom de la basa de donadas

en: Database host
oc: Servidor de banca de donadas

en: Database port
oc: Pòrt

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
oc: Aquestes opcions solament son necessàries per qualques sites web. Se no sètz segur del qu'avètz d'introduir-hi, daissatz-lo amb les opcions per defaut o consultatz-ho amb vòstre provesidor d'albergament.

en: Database port must be a number.
oc: Lo pòrt de la banca de donadas deu èsser un nombre.
