vBulletin (and Photopost) to Drupal (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Database type
sv: Typ av databas

en: Details
sv: Detaljer

en: Table prefix
sv: Tabellprefix

en: Database username
sv: Användarnamn för databasen

en: Database password
sv: Lösenord för databasen

en: Database name
sv: Databasens namn

en: Database host
sv: Databasserver

en: Database port
sv: Databasport

en: Save and continue
sv: Spara och gå vidare

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
sv: Dessa alternativ är bara nödvändiga på vissa webbplatser. Om du är osäker på vad du skall skriva in här, låt standardinställningen stå kvar eller fråga din webbleverantör.

en: Database port must be a number.
sv: Databasporten måste vara ett nummer.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments
